Obuv pracovní

Pracovní obuv

Pracovní obuv Protect Group a.s. Pracovní obuv - Firma Protect Group a.s. již dlouhodobě nabízí na našem trhu kvalitní pracovní obuv za přijatelné ceny. Velmi široký výběr kvalitní pracovní obuvi v rámci OOPP od renomovaných výrobců zaručuje trvale vysokou kvalitu dodávaného zboží.

Pracovní obuv jsme schopni dodat v jakémkoli množství pro firmy i soukromé osoby. V naší nabídce naleznete pracovní obuv pro široké použití napříč celým spektrem průmyslových odvětví, nebo zdravotnictví. Takto rozsáhlý sortiment a to nejen pracovní obuvi, jsme schopni nabídnout díky novým obrovským skladovacím prostorám v Hořovicích a také díky dalším pobočkám naší prodejní sítě v dalších městech, kde Vám rád poradí náš zkušený personál.


Pracovní obuv - vybrali jsme pro Vás

Pracovní obuv Součástí naší nabídky je velmi široký sortiment pracovní obuvi v mnoha provedení a využití. Za příklad uvádíme kvalitní pracovní obuv - komfortní bezpečnostní polobotka, bez kovových součástí s ochranou proti okopu VIPER low S3 SRC. Pracovní obuv je vybavena speciální širokou kompozitní tužinkou, novou lehkou takzvanou. rolovací podešví SNAKE PU/TPU, jež se vyznačuje vysokou absorpcí energie v patě - 30 J. Tato unikátní podešev podporuje přirozený pohyb chodidla a dokonale se přizpůsobuje povrchu terénu, čímž je docílen maximální komfort při nošení této pracovní obuvi. Anatomicky tvarovaná stélka SOFT HEEL.

Tato pracovní obuv je vhodná nejen k venkovnímu nošení, ale skvěle se hodí i pro použití do vnitřních prostor. Nezapomeňte také na další bohatý sortiment z naší nabídky pracovních a ochranných pomůcek jako jsou pracovní ochranné brýle, nebo pracovní oděvy a pracovní rukavice.

Kontakty - Pracovní obuv

Pracovní obuv Protect Group a.s. Pracovní obuv
Tyršova 23b/1542, 268 01 Hořovice
tel./fax: +420 311 537 090
email: info@pracovnipomucky.cz
url: www.pracovnipomucky.cz

Vybírejte pracovní obuv z našeho katalogu ochranných a pracovních pomůcek a navštivte náš prodejní sklad v Hořovicích, nebo některou z našich poboček v rámci naší prodejní sítě v některém z měst.

Rychlá poptávka

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera